Budur Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi

Budur Bilişim Web Sitesi - Hosting Hizmetleri

Budur Bilişim, yapılmış içerik yönetim sistemleri ve responsive web tasarımları ile size hizmet sunmaktadır. İçerik yönetim sistemimiz sayesinde web sitenizin tüm alanlarını, hiç bir kısıtlama olmadan düzenleyebilrisiniz. Size özel responsive web tasarımlarımız ile web siteleriniz tüm cihazlarda rahatlıkla görüntülenebilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz da hosting hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen Budur Bilişim ile iletişime geçiniz.

Budur Bilişim Referanslar

Ankara Eczacı Odası

Ankara
Eczacı Odası

web sitesinin hazırlanması, içerik güncellemesinin kullanıcılar tarafından kolaylıkla yapılabilmesinin sağlanması, site içindeki ve dış kaynaklara giden linklerin yönetilmesi, ayrintılı olarak ziyaretçi davranışlarının ve her linkin tıklanma sayılarının takibi, nöbetlerin google maps üzerinden gösterimi ve nöbet bilgilerinin otomatik olarak hesaplanması, gerekli değişikliklerin yapılacağı güvenli arayüzler, kişiye özel ve genel anket uygulamaları, kullanıcıların yerel sistemlerine kurabilecekleri site arayüzü, rss ve mobil (IOS, Android, Windows 8) uygulama eklentileri.

Tüm Kamu Eczacıları Derneği (TUKED)

Tüm Kamu
Eczacıları Derneği

web sitesinin hazırlanması ve barındırma desteği. Sitenin yönetiminin dernek çalışanları ve üyelerin tarafından yapılabilmesinin sağlanması. düzenli yayınlanan organların, site üzerinden paylaşılabilmesi. Fecebook ve Twitter'dan üyelere ulaşılabilmesi sağlanmıştır.

Türkiye'nin İklim Değişikliği Ulusal Bildirimi

Türkiye'nin İklim Değişikliği
Ulusal Bildirimi

İklim değişikliği ulusal bildirimi için ypılan işlemlerin online olarak portal üzerinden takip edilebilmesi sağlanmıştır. Bildirim hazırlanması adımları bildirim için bilgi paylaşan katılımcılar ile takip edilebilmekte ve son noktaya kadar kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca bu kapsamda, oluşturulan doküman arşivi ve kütüphane de online olarak takip edilebilmektedir. Portal'e kullanıcı adı ve şifre ile girmeyen katılımcılar için gerekli bilgilerin paylaşıldığı bölümler; yönetici kullanıcılar tarafından güncellenebilmektedir.

Anka Havuz

Anka
Havuz

Online galeri mantığı ile hazırlanmış olan site içinde, fotograflar tam boyutlu olarak görüntülenmekte ve slide show şeklinde izlenebilmektedir. Kullanıcılar bu sistem üzerinden tüm içeriğe hızlı ve yüksek görsel kalite ile, internete bağlı, telefon, televizyon, tüm tablet teknolojileri ve PC üzerinden ulaşabilmektedir.